Instynkt - Magdalena Perz, instruktor szkolenia psów i przewodnik psów

Referencje

Szkolę i opiekuję się psami od ponad 10 lat. Wielu psom udało mi się pomóc. Zaufało mi też wielu ludzi. Poniżej opinie niektórych z nich.

"Magda zaczarowała naszego Harrego:) Sznaucerek naszej córki udawał, że nie słyszy poleceń, nie przychodził na wołanie i kompletnie nie potrafił chodzić na smyczy. Dwa tygodnie spędził u Magdy i efekty szkolenia przekroczyły nasze oczekiwania. Harry zaczął reagować na to co mówimy, pięknie wykonuje wszystkie ćwiczenia, które teraz zgodnie ze wskazówkami Magdy wykonujemy. Jesteśmy pod wrażeniem postępów i na pewno nie raz skorzystamy jeszcze z pomocy Magdy."

Agnieszka i Tomasz Kreis - Harry (sznaucer miniaturowy)

"Magda jest po prostu właściwym człowiekiem do zajmowania się psami. Widać, że to lubi, ale przede wszystkim widać, że to potrafi. Do każdego psa podchodzi bardzo indywidualnie, poświęca mu dużo uwagi, błyskawicznie zyskuje zaufanie i autorytet swoich podopiecznych. Bardzo niechętnie rozstaję się z Goją, ale kiedy jest u Magdy, jestem zupełnie spokojna. Trochę wstyd się przyznać, ale Goja słucha jej lepiej niż mnie :) Magda, dziękuję!"

Klaudia Kumala - Goja (berneński pies pasterski)

"Miałam boskiego szczeniaka labradora: mądrego i sprytnego... Z jednym małym defektem – w pewnym momencie, w czasie dorastania, stracił słuch, lekko padło mu też na wzrok... Wierzcie mi, ciężko oddać 8-miesięcznego psiaka na 2-miesięczne szkolenie, ale jeszcze ciężej być niewidzialnym i niesłyszalnym dla swojego pupila. Dzisiaj wiem, że na dobre nam wyszło to rozstanie! Frodo u Magdy odzyskał słuch (już słyszy wydawane komendy) i wzrok (zauważa mnie) A ja zyskałam osobę, która zna mojego labka – jak ja sama, która potrafi mi doradzić w każdej pieskiej sprawie (czego nie waham się wykorzystywać). Fajne uczucia - POLECAM!"

Magdalena Roehr - Frodo (labrador)

"Dzięki trafnemu rozpoznaniu i rehabilitacji problemów agresji i dominacji u Labra odzyskałam jego zaufanie. Magda pozwoliła mi objąć kontrolę nad zachowaniem mojego psiaka. Zyskałam dzięki temu przyjaciela w nim jak i w Magdzie."

Agnieszka Anna Wojtkowiak - Labro (w typie labradora)

"Sasza to ponad roczny owczarek niemiecki, który po przebytym psim przedszkolu i kursie podstawowego posłuszeństwa znał komendy ale nie chciał słuchać swojej pani. Jest bardzo odważnym i dominującym psem. Dopiero pobyt u Magdy nauczył psa i jego panią właściwego postępowania i wzmocnił ich relację."

Anna Obrębowska - Sasza (owczarek niemiecki)

"Magda jest jedyną osobą, której bez obaw zostawiamy Tismaka. Już przed drzwiami do jej mieszkania jego ogon kołysze się radośnie. No i nie ma żadnych problemów z zostawaniem u niej."

Kasia i Marcin Grabowscy - Tismo (seter irlandzki)

"Magda dwa razy uratowała Lexi. Pierwszy raz kiedy oduczyła ją rzucać się na inne psy - to trwało dwa miesiące. Drugim razem kiedy kość utkwiła w jej podniebieniu. Wtedy zajęło jej to chwilę. Okazało się, że nikt nie zauważył kości, która zaklinowała w pysku Lexi. Kość była tam od ponad tygodnia i już zaczynała się psuć. "

Asia i Przemek Pikul - Lexi (golden retriever)

"Wybraliśmy rasę labradora uważając, że będzie to pies posłuszny, zabawny i łatwy w ułożeniu. Nasza Kala stała się troszkę innym charakterem aniżeli sobie wyobrażaliśmy :) Kala okazała się być bardzo niecierpliwa, dominująca , rzadko posłuszna, jedynie jedzenie potrafiło ją zatrzymać, ale tylko na chwilę. Po miesięcznym pobycie u Magdy nasza Kala pojęła jak być posłusznym psem, nauczyła się wielu komend - co nam przychodziło z trudnością, wstrzymywania się od jedzenia wszystkiego co popadnie, reagowania na słowo ‘nie’ a także wydoroślała i wyciszyła się! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu szkolenia i w pełni możemy polecić właścicielom swoich niesfornych psiaków opiekę Magdy :)"

Alicja i Jacek Wojtuś - Kala (labrador)

"Pierwsze spotkanie z Magdą mieliśmy w czasie zimowego spaceru. Krótka rozmowa ale bardzo ciekawa. Zainteresowało mnie to co mówiła o psiej psychice, o problemach z zachowaniem psów, agresją, lękami i brakiem posłuszeństwa wobec właściciela. Magda pomaga nam zbudować właściwe relacje z naszym psem, uczy Leona posłuszeństwa i oczywiście pomaga nam pozbyć się problemów z naszym wspaniałym 9 miesięcznym Leonem. Kto go poznał wie, że Leon ma charakterek ... ale i tak jest najwspanialszym psiakiem na świecie."

Wiesiek Chlebosz - Leon (seter irlandzki)

"Muniek jest zdecydowanie spokojniejszy od czasu szkolenia u Magdy. Magda pokazała nam jak z nim pracować, na co zwracać uwagę i gdzie popełnialiśmy błędy."

Justyna i Wojtek Porowscy - Muniek (cocker spaniel)