Instynkt - Magdalena Perz, instruktor szkolenia psów i przewodnik psów

O mnie

Robię wszystko by utworzyć wielką więź właściciela ze swoim psem

Zajmuje się behawioralnym szkoleniem psów. Usuwam przyczyny problemów. Szkolę psy i uczę ich właścicieli zrozumieć psi język.

Chcę pomagać wszystkim psom, niezależnie od wieku, rasy i pochodzenia.

Zajmuję się trudnymi przypadkami. Mam doświadczenie z dorosłymi psami z problemem agresji i lęku.

Historia

Moją przygodę z psami zaczęłam mając 12 lat. Pierwszym moim psem był agresywny „kojcowany” huski. Nauczyłam się panować i rozumieć psy bardzo szybko. Teraz posiadam psa, któremu nikt nie dawał szansy na normalne życie. To duży szwajcarski pies pasterski, którego wzięłam gdy miał 6 miesięcy. Pies wykazywał skrajne fazy lęku przy wszystkim co zobaczył. Dosłownie wszystkim! Przy ludziach, schodach, przejściach dla pieszych, parasolach, gazetach, butach itd. Lekarz weterynarii zalecił mi terapię psychotropową. Nie zgodziłam się. Czekały mnie miesiące ciężkiej pracy. Dzisiaj nikt nie poznaje mojego psa. Jest pewnym siebie psem, który pójdzie za mną wszędzie.

Jak działam?

Indywidualne rozpatruję przypadek psa (na co na ogół nie ma czasu w szkołach treserskich). Poznaję psa. Rozwiązuję problem. Uczę właściciela właściwego języka z psem.

Traktuję Twojego psa szczególnie

Pełnię całodobową opiekę nad psem bo pracuje w domu. Psy nie są zamknięte w barkach czy kojcach na dworze. Spotykam się z właścicielami tak długo jak jest to potrzebne. Pomagam tak długo jak jest to potrzebne.

Wyczuwam psy instynktownie. Nawiązuję z nimi głęboki kontakt by dotrzeć do ich psychiki i rozwiązać problem, z którym się borykają.

Uwielbiam przebywać z psami. Jest to moją olbrzymią pasją. Każdy pies jest dla mnie ciekawy, pełen tajemnic. A najbardziej kocham te z problemami. Praca z nimi daje mi stuprocentową satysfakcję. Chce nauczyć Was postępowania z psami. Chcę Wam zaszczepić choć część mojej pasji do pracy z psami i wiem, że zawsze jest ona opłacona Waszymi staraniami.

Kocham psy za to, że są prawdziwe i naturalne. Jak chcą ugryźć to to zrobią. Jak się cieszą to całym sobą. Kocham tę pracę i chcę ja dla Was wykonywać aby życie z podopiecznymi nie było udręką lecz sprawiało wszystkim radość. Nauczę Was jak zaspokoić potrzeby Waszego psa aby był zadowolonym, szczęśliwym i kochanym.