Instynkt - Magdalena Perz, instruktor szkolenia psów i przewodnik psów

Szkolenie stacjonarne

Proponuję Twojemu psu indywidualne szkolenie z instruktorem. Jest to forma „szkoły z internatem”.

Szkolenie stacjonarne jest to bardzo indywidualna, spokojna, behawioralna pomoc psom. Trwa 6, 8, 12 tygodni. Pies w tym czasie przebywa ze mną w moim mieszkaniu. Przez ten czas poznaję psa, jego psychikę i rozwiązuję jego problem behawioralny. Koryguję niewłaściwe zachowania a przy tym uczę go podstawowego posłuszeństwa. Chodzę z nim na spacery i socjalizuję z innymi psami.

Przez cały okres szkolenia mam ciągły kontakt z właścicielem, bo rozumiem, że Twój pupil jest dla Ciebie najważniejszy.

Pies przebywa w domu a nie na zewnątrz w kojcu. Mam go cały czas przy sobie.

Usługa połączona jest z pracą z właścicielem. Odbywa się to na ogół na końcu szkolenia. Kiedy nauczę psa właściwego zachowania wtedy przekazuję to jego przewodnikowi. Uczę właściciela  poprawnego postępowania z psem. Pracuję z psem i właścicielem tak długo jak jest to potrzebne. Zależmy mi na pomocy Tobie i Twojemy psu.

Po zakończonym szkoleniu, dla moich podopiecznych, organizuję bezpłatne szkolenia grupowe. Są to godzinne spotkania dwa razy w tygodniu.

Moim atutem jest to, że jestem kobietą. Dzięki temu pies uczy się słuchać kobiet. W praktyce psy słabiej słuchają się kobiet.

W trakcie szkolenia, jeżeli jest to potrzebne, potrafię przeprowadzić pierwszą pomoc medyczną i higieniczną. Kształcę się jako technik weterynaryjny. Usuwam kleszcze, podaję tabletki, regularne wyczesuję i kąpię Twojego psa. Ponadto obcinam pazury, przeglądam uszy, zęby i gruczoły odbytowe.